סיגל תייאר 050-6720202    
צור קשר גלריות מכתבי תודה עיצוב אירועים עסקיים חתונות ואירועים משפחתיים אודות דף הבית
תיק עבודות   חתונות ואירועים משפחתיים
עיצוב חתונה / עיצובי חופה
עיצוב בר / בת מצווה
עיצוב אווירה
מרכזי שולחן
עיצוב אירועי קונספט
סרטוני וידאו
 
וידאו

סיגל תייאר מעצבת עם הלב, נשמח להיות חלק מהיום המאושר שלכם! לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר לחצו כאן
 
טלפון: סיגל תייאר 050-6720202
 
אימייל: sigal31722@gmail.com
 
 

חתונה, בת מצווה או מסיבה – עיצוב אירועים משפחתיים בנגיעה אישית ויצירתית.

כשאני מתחילה תהליך עבודה עם זוג העומד להינשא, הורים לנער שהגיע למצוות או משפחה שמתכננת אירוע ייחודי, יצר הסקרנות שלי מתעורר. אני לומדת להכיר אתכם, את מה שאתם אוהבים, את הדברים שמרגשים אתכם ואת הייחוד שלכם.

אירוע הוא פנטזיה שמתממשת למספר שעות בלתי נשכחות, ובפנטזיות כמו בפנטזיות, מותר לתת לדמיון להשתולל. יחדיו, נחליט על קונספט עיצובי ייחודי שיצליח לבטא את הסגנון שמתאים לכם, באמצעות, בין היתר, עיצוב החופה, סידור השולחן, הפרחים, הריהוט, פינות הישיבה והצבעים הדומיננטיים של האירוע.

לקוחותיי נהנים ממגוון אירועים מעוצבים:

  • חתונות (כולל עיצוב חופות)
  • בר/בת מצווה
  • מסיבות אירוסין
  • ימי הולדת
  • מסיבות ימי נישואין

מעבר לתכנון העיצובי, אני דואגת להבאת הפריטים למקום האירוע ולהצבתם כראוי במתחם, על פי התכנית המאושרת ותוך עמידה בלוחות הזמנים. אני עוברת ובודקת כל פרט ופרט, על מנת לוודא שהכל במקומו מונח. לפעמים צצים רעיונות יצירתיים נוספים ביום האירוע ואפילו במהלכו – לדוגמא, מפות בצבע שעליו לא חשבנו, או תוספת מרגשת לכניסה למתחם.

לסיכום, עיצוב אירועים מאפשר לי לרקום קשרים בלתי אמצעיים עם הלקוחות שלי ולשתף עמם פעולה באופן יצירתי ומלא הנאה. אני נותנת את כל כולי בעיצוב האירוע, הן בתכנון והן בביצוע. זו הסיבה שאני כל כך אוהבת את מה שאני עושה.

   
 
 
 
All you need is LOVE & Style : לקט מרכזי שולחן בר\בת מצווה : בר מצווה בסגנון שבועות : עיצוב חופות : סרטון קטן של עיצובים מהלב : סרטון קצר עם הצצה לעונת החתונות
  © 2020 | כל הזכויות שמורות ל סיגל תייאר - עיצוב אירועים